Portál – svet modernej výchovy a vzdelávania
Úvod

Obchodné podmienky


Jednotlivci:

Na všetky knihy objednané prostredníctvom PORTÁL Slovakia poskytujeme 10% zľavu.

Knihy zasielame OBCHODNÝM BALÍKOM Slovenskej pošty NA DOBIERKU.

Pri platbe prevodom expedujeme knihy až po pripísaní čiastky na náš účet.

Knižnice:

Knižniciam poskytujeme po registrácii možnosť nákupu kníh z nakladateľstva Portál s 15% zľavou. Táto výhodná ponuka sa po osobnom dohovore môže vzťahovať aj na ďalšie inštitúcie. Každá knižnica bude po registrácii zaradená do zodpovedajúcej skupiny, o čom bude informovaná e-mailom. Od tejto chvíle môže využívať túto špeciálnu zľavu na všetky nákupy.
Kníhkupci:

Kníhkupcom ponúkame predaj za bežných podmienok (je možné zjednať individuálne podmienky): rabat 25% na knihy z nakladateľstva Portál. Pri objednávke nad 40,- Euro u stálych partnerov možnosť zjednania odlišného rabatu. V prípade zaslania poštou kníhkupcom neúčtujeme balné ani poštovné. Aby sme mohli túto zľavu kníhkupcom poskytnúť, musí sa najprv zaregistrovať. V prípade, že už s nakladateľstvom Portál obchodujú, bude im poskytnutý zjednaný rabat, inak je podmienkou zaslanie kópie živnostenského listu na adresu Horská 810, Miestna časť Horný Slavkov, 059 91 Veľký Slavkov.

Portál Slovakia, Horská 810, Miestna časť Horný Slavkov, 059 91 Veľký Slavkov, e-mail: portalslovakia@stonline.sk www.portalslovakia.sk